O NAS

O NAS

Nazywamy się VisitPoznan i jesteśmy grupą licencjonowanych przewodników po Poznaniu. Na Rynku usług turystycznych działamy od 10 lat, od 4 lat jako fundacja, która ma na celu rozwój turystyki w Poznaniu. Pasją do swojego rodzinnego miasta, staramy się zarażać naszych Gości – turystów z kraju i zagranicy. Rocznie zwiedza z nami Poznań około 10 000 osób głównie po angielsku, hiszpańsku i polsku, choć świadczymy usługi w jeszcze kilku innych językach. Świadczy to o rozmachu, z jakim działamy oraz zaufaniu naszych Gości, którzy polecają nas innym.

Dzięki różnorodnej ofercie, zrozumieniu potrzeb naszych Gości i ciekawym pomysłom na organizację ich czasu, obsługujemy różnorodne grupy turystyczne. Swoją ofertę kierujemy zarówno do typowych grup turystycznych, jak szkolne, biznesowe i konferencyjne, lecz także do gości indywidualnych, dla których oferujemy wycieczki prywatne lub popołudniowe spacery biletowane  w atrakcyjnych cenach. Na stałe współpracujemy z ponad 20 biurami podróży oraz innymi zleceniodawcami. Turyści, którym pokazaliśmy nasze miasto, niezmiennie wyjeżdżają stąd zachwyceni.

Nie tylko pokazujemy naszym gościom Poznań, przybliżamy historię miasta i jego zabytki. Stworzyliśmy też specjalny portal informacyjno-turystyczny www.visitpoznan.info, który wzbogaca pobyt w Poznaniu wszystkich odwiedzających naszą stronę. Znajdziecie tu Państwo informacje nt. historii i zabytków, miejsc mniej znanych, ciekawych muzeów oraz pomysłów na spędzenie czasu wolnego. Podpowiadamy Państwu, gdzie w Poznaniu pójść na dobry obiad lub kawę, gdzie spać, czy gdzie zrobić zakupy. Poznań stoi przed Państwem otworem i czeka na Państwa wizytę.

Do zobaczenia!

Zespół VisitPoznan